Leverancier: BMTS Bosch-Mahle
Artikelcode: RTBMTS_00005
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Audi A3 8V 2.0 TDI 100kW/136PS CRBD CRLC
  • Audi A3 8V 2.0 TDI 110kW/150PS CRBC CRLB CRUA DBGA DCYA DEJA
  • Audi Q2 2.0 TDI 110kW/150PS DFGA DCYA
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 88kW/120PS CUVD DFTC
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 100kW/136PS CUVB DFTB
  • Audi Q3 8U 2.0 TDI 110kW/150PS CUVB CUVC DBBA DFTA
  • Audi Q3 F3 2.0 35 TDI 110kW/150PS DFGA DTS
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 85kW/115PS CUVA DLTC DFLD
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFLA DLTA
  • Seat Alhambra II 7N 2.0 TDI 130kW/177PS DLUB
  • Seat Ateca 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Seat Leon 5F 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRBC CRLB CRMB DCYA
  • Skoda Karoq 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TDI 110kW/150PS DTSB DBGA DBGC DFGA
  • Skoda Octavia III 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRMB CYKA
  • Volkswagen Golf VII 2.0 TDI 81kW/110PS CYKB
  • Volkswagen Golf VII 2.0 TDI 110kW/150PS CKFC CRBC CRLB CRMB DCYA DEJA
  • Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kW/150PS DBGA CRLB
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 85kW/115PS CUVA DLTC DFLD
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFLA DLTA
  • Volkswagen Sharan II 7N 2.0 TDI 130kW/177PS DLUB
  • Volkswagen T-Roc I 2.0 TDI 110kW/150PS DFFA
  • Volkswagen Tiguan I 2.0 TDI 81kW/110PS CUVE CYKC
  • Volkswagen Tiguan I 2.0 TDI 110kW/150PS CUVC DFGA DTSA DTSB DBGC
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TDI 85kW/115PS DFGC
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TDI 110kW/150PS DFGA
  • Volkswagen Touran II 2.0 TDI 81kW/110PS CYKB
  • Volkswagen Touran II 2.0 TDI 110kW/150PS