Leverancier: BMTS Bosch-Mahle
Artikelcode: RTBMTS_00004
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Skoda Yeti 5L 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Skoda Yeti 5L 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Beetle 5C 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Beetle 5C 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 55kW/75PS CUUF
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 75kW/102PS CUUD
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 90kW/122PS CUUE
  • Volkswagen Caddy IV 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 55kW/75PS CUUF
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 75kW/102PS CUUD
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 90kW/122PS CUUE
  • Volkswagen Caddy Alltrack 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Golf VI Cabrio 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Golf VI Cabrio 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Jetta VI 2.0 TDI 81kW/110PS CUUA
  • Volkswagen Jetta VI 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB
  • Volkswagen Scirocco III 2.0 TDI 110kW/150PS CUUB