Leverancier: BorgWarner KKK
Artikelcode: RTBWTS_00057
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Mercedes-Benz C-Class W205 C180d / C180 BlueTEC 1.6 85kW/116PS
  • Mercedes-Benz C-Class W205 200d BlueTEC 1.6 100kW/136PS
  • Nissan Qashqai I J10 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Nissan Qashqai II J11 1.6 dCi 96kW - 130/131PS
  • Nissan X-Trail III T32 1.6 dCi 96kW - 130/131PS
  • Renault Espace V 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Fluence 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Grand Scenic / Scenic III 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Grand Scenic / Scenic IV 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Kadjar 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Koleos II 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Megane III 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Megane IV 1.6 dCi 96kW/130PS
  • Renault Talisman 1.6 dCi 96kW/130PS