Leverancier: Garrett
Artikelcode: RTGAR_00194
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Chrysler 300C I 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Cherokee IV (KK) 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Commander I XL XH 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Jeep Grand Cherokee III WK 3.0 CRD (160/165kW - 218/225PS)
  • Mercedes-Benz C-Class W204 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLK C209/A209 3.0 320 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLS W219 3.0 320 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz CLS W219 3.0 350 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 300 CDI 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz E-Class W211 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz G-Class W461 280 CDI 3.0 135kW/184PS
  • Mercedes-Benz GL X164 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz GL X164 350 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz ML W164 300 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz ML W164 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 350 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz ML W164 350 BlueTEC 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 280 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 300 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 320 CDI 3.0 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 350 CDI BlueTEC 3.0 155kW/211PS
  • Mercedes-Benz R-Class W251 V251 350 CDI 3.0 V6 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz Sprinter W906 218/318/418/518 CDI 3.0 135kW/184PS
  • Mercedes-Benz Sprinter W906 219/319/419/519 CDI 3.0 140kW/190PS
  • Mercedes-Benz Viano W639 3.0 CDI 150kW/204PS
  • Mercedes-Benz Viano W639 3.0 CDI 165kW/224PS
  • Mercedes-Benz Vito W639 120 CDI 3.0 150kW/204PS
  • Mercedes-Benz Vito W639 122 CDI 3.0 165kW/224PS