Leverancier: Garrett
Artikelcode: RTGAR_00016
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 2.0 E200d 110kW/150PS
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 C238 2.0 E220d 120kW/163PS
  • Mercedes-Benz E-Class W213 S213 C238 2.0 E220d 143kW/194PS