Leverancier: IHI
Artikelcode: RTIHI_00093
Leverdatum bestelling: 24 uur
Beschikbaarheid: grote hoeveelheid
Statiegeld:
quantity st.
CONFIRM WITH VIN
If you are not sure about the choice of the turbocharger for your vehicle
24 maanden garantie
24 maanden garantie
Pakkingset gratis
Pakkingset GRATIS
Mogelijkheid tot het retourneren van de defecte turbo
  • Audi A1 GB 2.0 40 TFSI 147kW/200PS DKZC
  • Audi A3 8V 2.0 TFSI 40 TFSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Audi Q2 GA 2.0 TFSI 40 TFSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Audi TT FV 8S 2.0 TFSI 40 TFSI 145kW/197PS DKZ
  • Seat Ateca 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Seat Leon 5F 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Seat Tarraco 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Karoq 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TSI 132kW/180PS CZPB DKZA
  • Skoda Kodiaq 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Octavia III 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Octavia IV 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Skoda Superb III 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Arteon 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Jetta VII 2.0 TSI GLI 169kW/230PS
  • Volkswagen Passat B8 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Polo VI GTI 2.0 TSI 147kW/200PS
  • Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TSI 132kW/180PS CZPB DKZA
  • Volkswagen Tiguan II 2.0 TSI 140kW/190PS CZPB DKZA